Obchodní podmínky

Všeobecná ustanovení:
 
GRAND KOIL s.r.o., se sídlem Bořivojova 878, 130 00 Praha 3, IČ:4937091 je obchodní společností, která zajišťuje prodej použitého zboží velkoobchodní formou prostřednictvím internetového prodeje a to výhradně podnikatelským subjektům s platným IČ (dále jen kupující).
Uzavření kupní smlouvy mezi prodávajícím společností GRAND KOIL s.r.o. a kupujícím se rozumí vytvoření objednávky v souladu s těmito obchodními podmínkami. Vztahy z tohoto vyplývající se řídí zákonem č.513/1991 Sb.., OBCHODNÍ ZÁKONÍK.
 
 
 
Objednání zboží:
 
Veškeré objednávky zboží v elektronickém obchodě splečnosti GRAND KOIL s.r.o. za strany kupujícího budou prováděny výlučně prostřednictvím webového rozhraní na adrese  www.strakotex.cz  
U každého produktu jsou uvedeny konkrétní údaje jako hmotnost, cena zboží, cena a způsob dopravy 
Prodávající je plátcem DPH.
Součástí objednávky je odsouhlasení těchto Obchodních podmínek závazných pro obě strany.
 
 
Dodání zboží:
 
Objednané zboží bude odesláno 1-7 dní od přijetí objednávky, případně od přijetí platby na účet prodávajícího při platbě předem. Obvykle je objednávka expedována do 24 hodin.
 
 
 
Doprava a její cena:
 
Zboží bude zasláno na adresu zákazníka prostřednictvím České pošty s.p., formou “BALÍK DO RUKY”
Poštovné a balné činí 99 Kč + 21% DPH. Zásilka bude dopravena na adresu zadanou kupujícím v objednávce.
Doprava ZDARMA je poskytnuta při jednorázové objednávce o hmotnosti 200 kg a více.
 
 

 

Způsob platby:

 Bankovním převodem nebo platební kartou předem před odesláním, případně dobírkou při převzetí. Za platbu dobírkou je účtován paušální poplatek 50 Kč.

 
 
 
Záruka a reklamace:
 
Kupující bere na vědomí, že veškeré zboží prodávané společností GRAND KOIL s.r.o.  v internetovém obchodě www.strakotex.cz je zboží použité a jeho cena zohledňuje jeho skladbu, míru opotřebení či případné vady.
Prodávající proto neposkytuje žádnou záruku na jakost.
Nelze proto uplatnit jakoukoli reklamaci, zboží nebereme zpět, nevyměňujeme ani neposkytujeme dodatečné slevy.
 
 
 
 
Ochrana osobních údajů:
 
Osobní údaje subjektu, který je fyzickou osobou nebo fyzickou podnikající osobou, jsou předmětem ochrany osobních údajů podle platných právních předpisů, zejména evropského nařízení (EU 2016/679 - Obecné nařízení o ochraně osobních údajů)
GRAND KOIL s.r.o. je správcem osobních údajů, zpracovává osobní údaje v rozsahu jméno, adresa, telefon, e-mai, IČ, popřípadě DIČ, která jsou součástí objednávky nebo nám byla sdělena během registrace či komunikace. Provozovatelem internetového obchodu www.strakotex.cz jsou považována za diskrétní a budou chráněna proti zneužití. Údaje zásadně nebudou sdělovány třetím osobám, vyjma těch, které se přímo podílejí na vyřízení obchodu (přepravce, banka apod.), a to pouze v nutném rozsahu.
Zákazník svoji registrací na www.strakotex.cz uděluje souhlas se zasíláním informací obchodního charakteru na e-mailovou adresu zadanou při registraci.
 
 
 
 
 
 
GRAND KOIL s.r.o.
01.11.2019